Portal_background_image

تشييع پيكر مطهر و مراسم گراميداشت شهيد ظريف يعقوبي سومين مدافع حرم در شهرستان ساوه

پیکر مطهر شهید ظریف یعقوبی سومین شهید مدافع حرم در شهرستان ساوه که در دفاع از حریم اهل بیت (ع) در سوریه به شهادت رسیده بود در میان جمع کثیر مردم و مسئولان این شهرستان تشییع و خاک سپاری شد.

این شهید مدافع حرم که متأهل و دارای همسر و سه فرزند بود در پایان ماه مبارک رمضان (شب قدر) ، در راه دفاع از حرم حضرت زینب (س) و حضرت رقیه (س) در درگیری با گروه های تکفیری در سوریه به مقام رفیع شهادت نائل شد.

مراسم تشییع و خاک سپاری این شهید مدافع حرم ، روز پنجشنبه با حضور جمع کثیری از مردم و مسئولان شهرستان ساوه از بیمارستان شهید مدرس این شهر آغاز و پیکر مطهرش در جوار آستان مقدس امامزاده اسحاق (ع) ساوه به خاک سپرده شد. شهید ظریف یعقوبی از اتباع افغان و همچنین از نیروهای لشکر فاطمیون شهرستان ساوه که در راستای انجام فریضه جهادی مبارزه با گروه های تکفیری دعوت حق را لبیک گفت و به درجه رفیع شهادت رسید.

آئیین یادبود این مدافع حرم از جان گذشته ، عصر روز پنجشنبه با حضور همرزمان آن شهید و همچنین مردم و نیروهای نظامی و انتظامی این شهرستان در ساوه برگزار گردید.

 

گالری تصاویر

تشییع پیکر مطهر و مراسم گرامیداشت شهید ظریف یعقوبی سومین مدافع حرم در شهرستان ساوهتشییع پیکر مطهر و مراسم گرامیداشت شهید ظریف یعقوبی سومین مدافع حرم در شهرستان ساوهتشییع پیکر مطهر و مراسم گرامیداشت شهید ظریف یعقوبی سومین مدافع حرم در شهرستان ساوهتشییع پیکر مطهر و مراسم گرامیداشت شهید ظریف یعقوبی سومین مدافع حرم در شهرستان ساوهتشییع پیکر مطهر و مراسم گرامیداشت شهید ظریف یعقوبی سومین مدافع حرم در شهرستان ساوهتشییع پیکر مطهر و مراسم گرامیداشت شهید ظریف یعقوبی سومین مدافع حرم در شهرستان ساوهتشییع پیکر مطهر و مراسم گرامیداشت شهید ظریف یعقوبی سومین مدافع حرم در شهرستان ساوهتشییع پیکر مطهر و مراسم گرامیداشت شهید ظریف یعقوبی سومین مدافع حرم در شهرستان ساوهتشییع پیکر مطهر و مراسم گرامیداشت شهید ظریف یعقوبی سومین مدافع حرم در شهرستان ساوهتشییع پیکر مطهر و مراسم گرامیداشت شهید ظریف یعقوبی سومین مدافع حرم در شهرستان ساوهتشییع پیکر مطهر و مراسم گرامیداشت شهید ظریف یعقوبی سومین مدافع حرم در شهرستان ساوه

دسته بندی

دفتر امور اتباع و مهاجرین خارجی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   
  آخرین اخبار دفاتر استانداری