Portal_background_image

برگزاري مراسم تجليل از داوطلبين سلامت در مهمانشهر اتباع خارجي شهيد ناصري ساوه

به مناسبت 14 آذر(5 دسامبر) و روز جهانی داوطلبین سلامت ، در روز پنج شنبه مورخ 94/10/17 مراسم جشنی در مهمانشهر اتباع خارجی شهید ناصری ساوه برگزار شد. در این مراسم که دکتر سروش رئیس مرکز مراقبت کنترل بیماری های واگیردار در وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی ، آقای آذری معاون اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری مرکزی ، دکتر کوهپایه رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهرستان ساوه ، دکتر نظری معاونت دانشکده علوم پزشکی و رئیس مرکز بهداشت شهرستان ساوه ، سرپرست مهمانشهر ، شورای خودگردان ، کارکنان مرکز بهداشت و کلیه رابطین بهداشتی مهمانشهر حضور داشتند.

آقای دکتر کوهپایه در سخنان کوتاهی ضمن تبریک روز جهانی بهداشت ، از رابطین بهداشتی به عنوان سفیران سلامتی نام برد و از زحمات کلیه عوامل اجرایی که در خدمت رسانی به مهاجرین خارجی سهیم  و باعث ارتقاء شاخص های سلامت شده اند  قدردانی نمود  و متذکر شد که خوشبختانه با حمایت های دولت جمهوری اسلامی ایران از اتباع و مهاجرین خارجی ، بخصوص در امر سلامت ، امکانات موجود در مهمانشهر در بالاترین حد امکان و پیشرفته از بعضی از مراکز کشور افغانستان است. در ادامه دکتر سروش با اشاره به جایگاه ویژه مهمانشهر اتباع خارجی شهید ناصری ساوه در جوامع استانی ، کشوری و جهانی از زحمات پدید آورندگان این جایگاه تشکر نموده و از آنان درخواست نمود تا با تلاش بیشتر (کنترل بهداشت محیط و خانواده ، افزایش آگاهی و مراقبت از زنان باردار ، مراقبت های بهداشتی قبل و بعد از زایمان ، نظام مراقبت سندرمیک و...) جایگاه مهمانشهر را شهره خاص و عام نمایند. وی افزود : ما در کشور 22 مهمانشهر داریم که مهمانشهر شهید ناصری ساوه در حوزه بهداشت و سلامت رتبه نخست کشوری را به خود اختصاص داده که وجود 70 داوطلب سلامت در این مهمانشهر نشان از توجه و اهمیت دانشکده علوم پزشکی ساوه است. آقای آذری نیز در این برنامه با تشکر از زحمات بی شائبه وزیر محترم بهداشت و همکاران ایشان در کلیه سطوح و اهتمام آنان به سلامت مردم از مسئولین شهرستانی ، استانی و کشوری درخواست نمودند تا در خدمت رسانی به اتباع و مهاجرین خارجی استان مرکزی بیش از پیش اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استان را یاری نمایند.

اجرای سرود توسط دانش آموزان افغانستانی ساکن در مهمانشهر ، برگزاری نمایشگاه صنایع دستی ،  پخت غذا و شیرینی ، پخش کلیپ ، توزیع بسته های بهداشتی و همچنین اهداء هدیه و لوح تقدیر از سوی اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری مرکزی به کلیه زحمت کشان عرصه سلامت در مهمانشهر از دیگر برنامه های این مراسم بود.

شایان ذکر است که مصادف بودن 14 آذر با ایام ماه صفر ، علت برگزاری جشن مذکور با تأخیر  یک ماهه بود.

گالری تصاویر

برگزاری مراسم تجلیل از داوطلبین سلامت در مهمانشهر اتباع خارجی شهید ناصری ساوهبرگزاری مراسم تجلیل از داوطلبین سلامت در مهمانشهر اتباع خارجی شهید ناصری ساوهبرگزاری مراسم تجلیل از داوطلبین سلامت در مهمانشهر اتباع خارجی شهید ناصری ساوهبرگزاری مراسم تجلیل از داوطلبین سلامت در مهمانشهر اتباع خارجی شهید ناصری ساوهبرگزاری مراسم تجلیل از داوطلبین سلامت در مهمانشهر اتباع خارجی شهید ناصری ساوهبرگزاری مراسم تجلیل از داوطلبین سلامت در مهمانشهر اتباع خارجی شهید ناصری ساوهبرگزاری مراسم تجلیل از داوطلبین سلامت در مهمانشهر اتباع خارجی شهید ناصری ساوه

دسته بندی

دفتر امور اتباع و مهاجرین خارجی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   
  آخرین اخبار دفاتر استانداری