Portal_background_image

برگزاري جلسه در راستاي بررسي روند اجراي پروژه هاي مشترك با وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پرشكي در سال 2015 ميلادي

جلسه بررسی روند اجرای پروژه های مشترک با وزارت بهداشت ، درمان و آموزشی پزشکی ساعت 10 صبح روز یکشنبه مورخ 95/5/10 در محل ساختمان اداری مهمانشهر شهید ناصری ساوه برگزار گردید.

در این جلسه آقای دکتر هروه ایسامبرت ، کارشناسان عملیاتی دفتر مرکزی کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان ، آقای آذری معاون مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری و کارشناسان مربوطه شرکت داشتند. که حاضرین در خصوص مشکلات و پیشنهادات برای قرارداد جدید بیمه سلامت پناهندگان به بحث و گفتگو پرداختند. که در این خصوص آقای دکتر ایسامبرت از کیفیت خدمات بهداشتی درمانی ارائه شده در اردوگاه اظهار خوشحالی نمودند و همچنین از برنامه هایی که درخصوص ارتقا سطح کیفی بهداشتی و کارگاه های آموزشی برگزار شده بود ، که حضور فعال و چشم گیر جمعیت پناهنده ساکن اردوگاه را در پی داشت ،  تشکر نمودند و در ادامه آقای آذری در خصوص مشکلاتی که طرح بیمه سلامت در سال 95 در پی داشت ، پیشنهاداتی را ارائه نمودند.

گالری تصاویر

برگزاری جلسه در راستای بررسی روند اجرای پروژه های مشترک با وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پرشکی در سال 2015 میلادی برگزاری جلسه در راستای بررسی روند اجرای پروژه های مشترک با وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پرشکی در سال 2015 میلادی برگزاری جلسه در راستای بررسی روند اجرای پروژه های مشترک با وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پرشکی در سال 2015 میلادی

دسته بندی

دفتر امور اتباع و مهاجرین خارجی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   
  آخرین اخبار دفاتر استانداری