Portal_background_image

بازديد مشاور محترم وزير كشور در امور زنان و خانواده از مهمانشهر اتباع خارجي شهيد ناصري ساوه

در روز شنبه مورخ 94/10/12 سرکارخانم دکتر فرهمندپور ، مشاور محترم وزیر کشور در امور زنان و خانواده از مهمانشهر اتباع خارجی شهید ناصری ساوه بازدید نمودند.

در این بازدید که جناب آقای بهاروند معاون محترم استاندار و فرماندار شهرستان ساوه ، سرکارخانم فرجی مشاور محترم استاندار و مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری مرکزی ، آقای آذری معاون محترم اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری مرکزی ، آقای معمارنیا معاون محترم سیاسی فرمانداری شهرستان ساوه نیز حضور داشتند. ایشان در ادامه با حضور در جلسه ای که در محل دفتر مدیریت مهمانشهر برگزار گردید عنوان نمودند ایران  به کنوانسیون حقوق کودک سازمان ملل پیوسته لذا لازم است که اقدامات و مساعدت های لازم در خصوص کودکان  اتباع و مهاجرین خارجی به  نحو مقتضی در مجامع و سازمانهای بین المللی انعکاس یابد تا جهانیان شاهد و ناظر خدمات و  مهمان نوازی بی نظیر جمهوری اسلامی ایران  باشند.

در ادامه این جلسه آقای آذری ضمن خوش آمدگویی و خیر مقدم به کلیه مهمانان ، ابلاغ سلام استاندار محترم ، معاون محترم سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی و همچنین مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استان ، با اشاره به اینکه خوشبختانه کشور جمهوری اسلامی ایران علی رغم هشت سال جنگ تحمیلی و مشکلات و تحریم های ظالمانه بر علیه کشور به بهترین نحو پذیرای مهاجرین از کشورهای مختلف بوده است به ارائه آمار ، تاریخچه تشکیل مهمانشهر و اقدامات انجام شده پرداختند. (ساخت مراکز آموزشی و بهداشتی ، در اختیار قرار دادن اراضی کشاورزی مهمانشهر  به اتباع جهت فعالیت و در آمد زایی ، دامداری ، آموزش های خود اشتغالی به اتباع ، تشکیل کمیته فرهنگی بانوان ، خدمات بهداشتی و درمانی ، خدمات بیمه سلامت ، کلاس های سواد آموزی ، آبرسانی ، ساخت سالن اجتماعات ، کتابخانه ، پارک و ... از جمله اقداماتی بودند که ایشان ذکر نمودند). در ادامه این جلسه سر کار خانم فرجی و آقای معمار نیا  هر کدام در سخنان جداگانه ضمن خیر مقدم به مهمانان از حساسیت و مسئولیت پذیری اداره کل در خصوص اتباع و مهاجرین خارجی قدردانی نمودند. باز دید از کلاسهای آموزشگاه ، حضور در کلاسهای تدریس و دلجویی از دانش آموزان و فرهنگیان ، سخنرانی در بین دانش آموزان ، برگزاری مسابقه نقاشی ، بازدید از منازل مسکونی اتباع ، مرکز بهداشت مهمانشهر ، مصاحبه مطبوعاتی و تلویزیونی و اهداء هدیه به دانش آموزان از برنامه های بازدید یک روزه ایشان از مهمانشهر اتباع خارجی شهید ناصری ساوه بود.

گالری تصاویر

بازدید مشاور محترم وزیر کشور در امور زنان و خانواده از مهمانشهر اتباع خارجی شهید ناصری ساوهبازدید مشاور محترم وزیر کشور در امور زنان و خانواده از مهمانشهر اتباع خارجی شهید ناصری ساوهبازدید مشاور محترم وزیر کشور در امور زنان و خانواده از مهمانشهر اتباع خارجی شهید ناصری ساوهبازدید مشاور محترم وزیر کشور در امور زنان و خانواده از مهمانشهر اتباع خارجی شهید ناصری ساوهبازدید مشاور محترم وزیر کشور در امور زنان و خانواده از مهمانشهر اتباع خارجی شهید ناصری ساوهبازدید مشاور محترم وزیر کشور در امور زنان و خانواده از مهمانشهر اتباع خارجی شهید ناصری ساوهبازدید مشاور محترم وزیر کشور در امور زنان و خانواده از مهمانشهر اتباع خارجی شهید ناصری ساوهبازدید مشاور محترم وزیر کشور در امور زنان و خانواده از مهمانشهر اتباع خارجی شهید ناصری ساوه

دسته بندی

دفتر امور اتباع و مهاجرین خارجی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   
  آخرین اخبار دفاتر استانداری