Portal_background_image

آتش نشانان و نمايش بالاترين مراتب انساني ايثار

شهادت جمعی از آتش نشانان غیور و ایثارگر کشورمان در حادثه آتش سوزی و فروریختن ساختمان پلاسکو را خدمت مقام معظم رهبری (حفظه الله) و خانواده های شریفشان تبریک و تسلیت عرض می نماییم

حادثه دردناک آتش سوزی و فروریختن ساختمان پلاسکو در مرکز تهران منجر به شهادت جمعی از آتش نشانان غیور کشورمان که برای نجات جان هموطنان خود، ایثارگرانه پای در میدان گذاشته و از جان گذشتند، موجب تأثر و اندوه فراوان و در عین حال تحسین و تقویت ملت ایران گردید. 
این قشر فداکار و از جان گذشته، با کمترین ادعا، بالاترین مراتب انسانی یعنی 'ایثار' را به نمایش گذاشته و با نثار جان خود در قبال نجات جان هموطنان 'عمل مجاهدانه' را بار دیگر معنی کردند. 
بی تردید فداکاری و ایثار آتش نشانان قهرمان که در صحنه های مختلف با شراره های نوع دوستی به مصاف دود و آتش رفته و صحنه های زیبایی از انسانیت را خلق کرده اند در حافظه ملت ایران باقی خواهد ماند. 
روابط عمومی اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری مرکزی شهادت این عزیزان فداکار را تبریک و تسلیت عرض نموده و برای خانواده های این بزرگمردان عرصه ایثار و از خود گذشتگی از درگاه خداوند متعال آرزوی صبر و اجر جزیل  می نماید. و برای آن دسته  از مصدومان این حادثه که در بیمارستان بستری هستند آرزوی بهبودی و سلامتی کامل دارد.

گالری تصاویر

حادثه پلاسکوحادثه پلاسکو

دسته بندی

مسئول روابط عمومی و امور فرهنگی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   
  آخرین اخبار دفاتر استانداری